SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 17 / (607236 - 607290)

607236. Default Parallels Plesk Panel Page
Web Server's Default Page. This page is generated by Parallels Plesk Panel. The leading hosting automation software. You see this page because there is no Web site at this address. You can do the following:. Parallels is a worldwide leader in virtualization and automation software that optimizes computing for consumers, businesses, and Cloud services providers across all major hardware, operating systems, and virtualization platforms. To find out more information. Hypervisor Virtualization technology for.
taranomstudio.net
607237. دختر فانتزی
سلام بچه ها این دومین وب من است امیدوارم خوشتان بیاید نظر یادتان نرود. قالب هاي نايت نما. تاريخ : سه شنبه نهم مهر ۱۳۹۲ 21:52 نويسنده : ترنم تک. تاريخ : سه شنبه نهم مهر ۱۳۹۲ 21:47 نويسنده : ترنم تک. تاريخ : شنبه سی ام شهریور ۱۳۹۲ 22:33 نويسنده : ترنم تک. یعنی این آخرشه خیلی باحاله خیلی جالبه خوب گوش کنید:. ۱-به ستاره ی روی بینی این عکس به مدت ۳۰ثانیه نگاه کنید و اصلا پلک نزنید. ۲-حالا به دیوار سفید یا یک کاغذ سفید بلافاصله نگاه کنید و سریع و پشت سر هم پلک بزنید. رپر مورد علاقه تون کیه؟ من خودم 11 و 4 .
taranomtak.blogfa.com
607238. باران
سه شنبه هجدهم آذر 1393. نوشته شده توسط سارا عزیزی راد در 13:19 لینک ثابت. سه شنبه هجدهم آذر 1393. وقتی با یه نفر دست میدی،. بعدش باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر ۵ تا رو پس گرفتی یا نه! نوشته شده توسط سارا عزیزی راد در 11:35 لینک ثابت. دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد18.
taranomtala.blogfa.com
607239. تنهایی ترنم
خدایا هیچ تنهایی رو تنها ترش نکن. تاريخ جمعه سوم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:37 نويسنده TARANOM. سلامتی رفیقایی که روز قیامت فقط زمین ازشون. اونم بخاطر سنگینی مرامشون. به سلامتی رفیقی که وقتی میاد سر خاکم نمیتونم. به سلامتی رفیقی که وقتی بهش میگی دلم گرفته بیا. بریم بیرون فقط یه کلمه میگه ساعت چند؟ تاريخ شنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 13:28 نويسنده TARANOM. ماه خون خدا محرم شد . . . کوچه کوچه دلم پر از غوغا. هر طرف خیمه عزا برپاست. قدسیان سوگوار و محزونند / همه هستى سیه پوش عزاست. گفتی که آزادت کنم". گفتم گنه کارم خدا".
taranomtanha19.blogfa.com
607240. ترانه تنهایی
شک ندارم سفره ی دلم را ڪﮧ وا ڪنم هم ﮧ سیر مے شوند. ﭘ ﺴﺖ ﮔ ﺬﺍﺷ ﺘ ﻦ ﺑ ﻬﻮﻧﻪ ﺍﺳﺖ. ﻳ ﻪ ﻭﻗ ﺘﺎﻳﮯ ﭘ ﺴﺖ ﮔ ﺬﺍﺷ ﺘ ﻦ ﺑ ﻬﻮﻧﻪ ﺍﺳﺖ . 웃. ﺑ ﻬﻮﻧﻪ ﺍﻳﻨﻜ ﻪ ﺑ ﺒﻴﻨﮯ ﻛﮯ ﻣﻴ ﺎﺩ ﻭﺍﺳ ﺖ ﻻﻳﻚ ﻣﻴ ﻜﻨ ﻪ؟ ﻛﮯ ﻣﻴ ﺎﺩ ﺗﻮ ڪآمنت. ﺑ ﮕﻪ ﭼ ﺘﻪ؟ ﻛﮯ ﻣﻴ ﺎﺩ ﺑ ﮕﻪ ﻣﻦ ﻫ ﻮﺍﺗﻮ ﺩﺍﺭ ﻡ ﻏ ﺼ ﻪ ﻧ ﺨﻮﺭ؟ ﻛﮯ ﻣﻴ ﺎﺩ ﺩ ﻟﺪﺍﺭﻳﺖ ﺑ ﺪﻩ؟ ﻭﻟﮯ ﻣﮯ ﺑﯿﻨﮯ . ﻫﻪ. ﺑﺎﺯﻡ ﺧﻮﺩﺗﯿﻮ ﺧﻮﺩﺕ ツ? تاريخ پنجشنبه ۲۰ آذر۱۳۹۳ساعت 19:13 نويسنده تنها. خیابانهای تنهایی ، دلی ولگرد می خواهد. و آوازم بدون تو ، سکوتی سرد می خواهد. برایت مرده بودم تا ، برایم تب کند قلبت. ولی حتی نپرسیدی دلت همدرد می خواهد.
taranomtanhaee.blogfa.com
607241. بازهم خیال تو مرا برد
بازهم خیال تو مرا برد. باز هم خیال تو مرا برداشت کجا می برد نمی دانمl. قربان صدقه اش بروید. گاهی هم برای مادر. نوشته شده در سه شنبه بیستم آبان 1393 ساعت 9:22 توسط منوچهر محمدی. میترسم برای دیدنم از بهشت به جهنم بیاید. نوشته شده در یکشنبه پنجم مرداد 1393 ساعت 13:34 توسط منوچهر محمدی. نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم تیر 1393 ساعت 12:21 توسط منوچهر محمدی. باز یا بسته چه فرقی میکند. پنجره زخم همیشگیه ی دیوار است. نوشته شده در یکشنبه پانزدهم تیر 1393 ساعت 12:3 توسط منوچهر محمدی. مرا به کعبه چه حاجت! نوشته شده ...
taranomtanhaei.blogfa.com
607242. ترنم تنهایی
ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺹ ﺑﺎﺷﻪ . . ! ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻮ ﺩﻭﺭﺵ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻭ ﺍﻭﻥ ﺧﻠﻮﺕﮐﻨﯽ! ﺧﻮﺩﺵ ﻭﺍﺳﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﻣﯿﺰﻧﻪ! ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﻭﺍﺳﺶ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﯼ ﺗﺎ ﺑﻤﻮﻧﻪ . ﺧﻮﺩﺵ ﻗﺪﺭ ﯾﻪ ﺷﺎﺧﻪ ﮔﻠﺘﻮ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ! ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﺮﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﺗﻮﺟﯿﻪ ﮐﻨﯽ ﻭ ﺳﺮﺵ. نوشته شده در ۱۳٩۳/٢/۱۳ساعت۱٠:۱۳ ‎ب.ظتوسط ترنم نظرات . من باختم به خود،باختم به فرشته های آدم نما! باختم به شهزاده های شهر قلبهای سنگی. و حال که در گوشه اتاق تنهای ام. حماقت هایم را میشمارم. آرام آرام این جمله زاده میشود که سنگ باش. چه کسی میگوید که گرانی شده است؟ دل ربودن ارزان،دل شکستن ارزان! میفهمد شکستن ...
taranomtanhai.persianblog.ir
607243. ¸. •**•.¸ღ♥ღ ترنـــ‌ ــم تنـ ـهایــــــے
ღ ღ ترن م تن هایے. آن که دائم هوس سوخت ن ما می کرد کاش مے آم د و از دور تماش ا میکرد. МīŚŚ L ī N a -. ج وید ن ز ن د گ ے م ش ڪ ل. ن ج وی د ه ق ور ت ش. ا مآن ا ز این ز خم م عد ه. МīŚŚ L ī N a -. چ ه با ارآده. که تو از درس هاش ،. فقط تصمیم کبر ے رو آموخت. МīŚŚ L ī N a -. چق در سخته تو چش ای کس ی که تم ام عش قت ازت دزدید. بجاش ی ه زخ م همیش گی به قلبت هدیه داد زل بزنی بج ای این که لبریز از کینه. ش ی ح س کنی هنوزم دوس ش. چقدر س خته دلت بخ واد سر تو. به دی واری تکیه بدی که یه بار زی ر آوار غ رورش. بہ یکے بگ م.
taranomtanhayi.blogfa.com
607244. ترنم تنهایی
یکشنبه دهم فروردین 1393. من اینجا بس دلم تنگ است. و هر سازی که می بینم بد آهنگ است. بیا ره توشه برداریم. قدم در راه بی برگشت بگذاریم. ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟ چهارشنبه سی ام بهمن 1392. دوشنبه هجدهم آذر 1392. دوشنبه هجدهم آذر 1392. شنبه یازدهم آبان 1392. چهارشنبه هشتم آبان 1392. چهارشنبه هشتم آبان 1392. همیشه آدم را به فنا می دهند! جمعه سوم آبان 1392. كاش بودنها را قدر بدانیم. همین نزدیكیهاست . . ! یکشنبه بیست و هشتم مهر 1392. بر مزارم گریه کن اشکت مرا جان میدهد. یکشنبه بیست و هشتم مهر 1392.
taranomtanhyi.blogfa.com
607245. ترنم تات
منتقد مستقل -انتقاد برای ارتقا - - - - - - - - - - حقیقت تلخ بهتر از دروغ شیرین است. لبخندبزن: وقتی با خانواده ات دور هم جمع شده اید. خیلی ها هستند آرزوی داشتن خانواده را دارند! لبخند بزن: وقتی داری سرکارت میروی. خیلی ها هستند دربدر بدنبال کار وشغل هستند. لبخندبزن: چون تو صحیح و سالم هستی. خیلی ها هستند دارند بخاطر بازگشت سلامتی شان میلیونها خرج میکنند. لبخند بزن: چون تو زنده ای وروزی داده میشوی وهنوزفرصت برای جبران مافات داری. لبخندبزن: چون تو خدا را داری و اورا می پرستی وازاو طلب کمک میکنی. امروز کفش ه...
taranomtat.blogfa.com
607246. ترنّم تذکّر : امر به معروف و نهی از منکر
دانلود 25 تصویر زیبا با موضوع عید غدیرخم. دانلود 25 تصویر زیبا با موضوع عید غدیر خم. در خصوص غدير خم و اتفاق مبارکي که در آن عيد بزرگ رخ داده است، چندين آيه در قرآن کريم و روايات متعد دي از اهلبيت عليهمالس لام وجود دارد. شأن نزول آيات غدير و نيز منبع روايات غدير، افزون بر کتب معتبر روايي شيعه، در کتب اهل سن ت نيز به وضوح آمده است . ادامه مطلب را در اینجا بخوانید. تاريخ پنجشنبه دوم آبان 1392ساعت 10:56 نويسنده جواد بوجاری. امر به معروف و نهی از منکر زمینه ساز تربیت. ادامه مطلب را در اینجا بخوانید. ادامه مط...
taranomtazakor.blogfa.com
607247. وبلاگ رسمی ترنم وحی
وبلاگ رسمی ترنم وحی. برنامه صوتی ترنم وحی.
taranomvahy.blogfa.com
607248. ترنم واژه ها
ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٤/٧ کلمات کلیدی:. معرفی کتاب در زمینه شعر وقصه :. یاد داشت هایی درباره قصه نویسی ونمایشنامه نویسی – محسن مخملباف. سخنی درباره ادبیات کودکان ونوجوانان - محمود حکیمی—دفتر نشر فرهنگ اسلامی. عناصر داستان – جمال میر صادقی. اشاره کامل – جان راس – موضوع کتاب : اهمیت قصه در زندگی ما. دنیای قصه گویی – آنا پلو وسکی—مترجم: محمد ابراهیم اقلیدی –انتشارات سروش. راهنمای قصه گویی – آنا پلووسکی -مجموعه قصه های جالب وراهنمایی های مفید درباره نقل آنها برای نوجوانان. هنر وفن قصه گویی –الین گری...
taranomvazheha.persianblog.ir
607249. ☺ღ ی وبی دارم ماه نداره! ღ☺
ღ ی وبی دارم ماه نداره! از خوشگلی تا نداره ;d. اول اون اخمارو باز کن بازتر آها حالا بخند اون تبلیغاتم ببند اها حالا شد. علیک سلام و رحمته الله و برکاته. بنده ترنم خانوم هستم. ترنم ینی آواز یا زمزمه کردن آواز نه طراوت. این وب ماس ماست. فقط محض خنده اس شایدم یهو ب سرم زد و مطلبای علمی فلسفی گذاشتم. حالا اگ از وبم :. ب من چ از بی سلیقگی خودته گمشو بیرون. با تبادل لینکم موفقم اینقد نگین موافقی یا نه مث آدم چشای کورتونو باز کنین ببینین نوشتم. عرض دیگه ندارم آدم باشین خوش بگزرونین. ب همین سادگی و خوشمزگی.
taranomwishes.blogfa.com
607250. :-) ترانه یه دخمل کره ای:-)
ترانه یه دخمل کره ای:-). به وبلاگ دخملونه ی ترانه خوش اومدید! به وبلاگ من خوش آمدید. امید وارم از مطالب وبم خوشتون بیاد. با تبادل لینک موافقم.ولی وبلاگ های غمگین رو لینک نمی کنم. و راستی این وب قوانینی داره:. ۱:حتما نظر بدید حتی اگر نظر منفی به وبم داشتید بدون نظر دادن خارج نشید. ۲: اینجا هیچ کس به هیچ کس توهین نمی کنه. ۳:با خنده وارد شوید و گرنه راتون نمیدم. و حالا خوش بگذره. چهارشنبه 28 مرداد 1394 ] [ 10:35 ب.ظ ] [ ترانه . ]. قندو عسل است دیگر. تاج سر است دیگر. دل و دلبر است دیگر. گل و گوهر است دیگر.
taranomyektaraneh6.mihanblog.com
607251. سرنوشت عشق
به خاطرآرزوهایی که می میرندسکوتی میکنم سنگین ترازفریاد. برچسبها: مهر و منت. یکشنبه 17 فروردین1393 ] [ 22:8 ] [ نسترن جون ] . من همیشه خوشحالم میدانید چرا؟ برای اینکه از هیچکس برای چیزی انتظاری ندارم. انتظارات همیشه صدمه زننده هستند. پس به زندگی ات عشق بورز. خوشحال باش .و لبخند بزن . فقط برای خودت زندگی کن و. قبل از اینکه صحبت کنی گوش کن. قبل از اینکه بنویسی فکر کن. قبل از اینکه خرج کنی در آمد داشته باش. قبل از اینکه دعا کنی ببخش. قبل از اینکه صدمه بزنی احساس کن. قبل از تنفر عشق بورز. برچسبها: آنکه می رود.
taranomzendegi.blogfa.com
607252. رویای خیس
حالا که رفته ای. بگذار تمام اتفاق ها بیافتند! درست مثل همان سیب هایی. که سهم دل ما بودند. و یکی یکی افتادند. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1392ساعت 11:12 توسط امیر. نوشته شده در دوشنبه بیست و چهارم مرداد 1390ساعت 14:50 توسط امیر. یادت نره دوست دارم. با توعهدی میبندم ناگسستنی. قلبم را به تو هدیه میدهم. به تو که سرتاپای وجودت را ذره ذره دوست میدارم. به تو که روحت را. عصاره ی وجودت را میپرستم. وبه آن عمیقا عشق می ورزم. ای عزیز دوست داشتنی. بدان و آگاه باش که من. ولحظه ای از تو غافل نخواهم شد.
taranomziba.blogfa.com
607253. Home
Taranexpress is in worldwide money transfer services, working closely with specially chosen agents in countries and territories. Trust Taran worldwide Money Transfer to get it there safely. Taran is a worldwide money transfer service, working closely with specially chosen agents in different countries over ther world .We provide a secure way to send and receive money to and from your loved ones worldwide and we’ll make sure that your money gets to where it’s needed quickly.
taranonline.com
607254. شکستنی
قلبهامیشکنند پس توای دوست مراقب باش قلب کسی را که دوستش داری نشکنی. ممکنه این آخرین آ پی باشه که میکنم چون یه ۱۸روز دیگه مدرسه ها بازمیشه ومنم باید بشینم درس بخونم ودیگه نمیتونم اینقدرپای کامپیوتربشینم پس همین الان درهمین ساعت ودقیقه ازهمه تون خداحافظی میکنم اومیدوارم که تا این جا ازوبم خوشتون اومده باشه. اين مطلب طنز بوده و قصد بي احترامي به خانم ها يا آقايون نيست. لطفآ به ديده ي طنز و سرگرمي بهش نگاه كنيد. ۵۰ مزيت مرد بودن! ۲-در عروسي ميتونيد لباسي رو كه بارها به تن كرديد رو دوباره بپوشيد! ۱۷- فقط شماي...
taranoom-.blogfa.com
607255. ترنم
ترنم جایست فقط برای زیستن! من سوگلم آقا امید که داداشه بنده هستن گفتن که منم همکاری کنم و شدم عضو جدید حالا که این وبلاگ برای آشنایی با طبیعته منم جاهای زیبای ایران رو نشونتون میدم که جای دورین نرین چون ایران خیلی زیباس. نوشته شده در چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 18:10 توسط سوگل. طبیعت زیبای کبیرکوه-از سلسله جبال زاگرس -استان ایلام. نوشته شده در چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 18:5 توسط سوگل. پاییز از راه رسید. پاییز که می رسد بهتر می توانی گذر ثانیه عمرت را ببینی که افتادن. آه که چقدر زود دیر می شود! خیلی دعاکر...
taranoom-89.blogfa.com
607256. تنها بهار
اندکی بهتر شویم/ یانه اصلا ادمی دیگر شویم /. امروز هنگام نماز/ با خدا قدری صمیمی تر شویم/. درخت و روح وگل/. احساسات باران تر شویم/. افسردگی امیدوار/ اتش در زیر خاکستر شویم/ . سید حسن ثابت محمودی). نوشته شده در سه شنبه 90/11/25ساعت 3:30 عصر توسط مهسا نظرات . من:وای خدایا من چرا انقدر قلبم تیر میکشه؟ فکر کنم بنزین تموم کردم.خدایااااااا. خدا:نه بنده ی من تو از روی ریل ایمان خارج شدی. نوشته شده در سه شنبه 90/11/25ساعت 3:12 عصر توسط مهسا نظرات . من:خدایا.واگن قلبم پر از دود شده. پایه های قلبم سست شده. مظلومیت...
taranoom.parsiblog.com
607257. sghl
هیچ مطلبی در این صفحه وجود ندارد. 1705;د آهنگ. ابزار هدایت به بالای صفحه. 1575;بزار وبمستر. 1575;بزار وبمستر.
taranoom.vcp.ir
607258. ...
taranoom111.blogfa.com
607259. مومیایی کلمات
دی ا چ لارنس با نام اصلی دیوید هربرت لارنس در یازدهم سپتامبر 1885 در ایست وود ناتینگهام شایر به دنیا آمد. ایست وود شهری بود با معادن ذغال سنگ، مملو از مردان و زنانی سخت کوش. و دی ا چ با بی علاقه گیش به کار در معادن و شیفتگی اش نسبت به ادبیات مورد توجه همه قرار گرفت. در 1911 به دلیل عود نمودن ذات الریه آموزش را رها کرد. و با فریدا ویکلی، همسر آلمانی پروفسوری در ناتینگهام گریخت. این زوج به سرتاسر اروپا سفر کردند و سرانجام در 1914و پس از طلاق فریدا با هم ازدواج نمودند. اشاره کرد. اما معروفترین اثر او. وقتی ...
taranoom1362.blogfa.com
607260. ترنم باران همیشگی است
ترنم باران همیشگی است. چهارشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۳ ] [ 23:51 ] [ ترنم ]. عکس العمل اعضای خانواده وقتی من تلفن رو جواب میدم. اصن نمیذارن نفسم بالا بیاد! چه بوي كبابي مياد. نه همون بالا بود اينجا نمياد. صبح با دختره آشنا شدم. آخرشب ازش میپرسم داری چیکارمیکنی؟ جواب میده : با یاد تو زندگی میکنم! فقط من موندم تا الان بدون من چطور زنده مونده. به قلبم گفتم:چرا خوابم نمیبرد؟ این بی خوابی ها از کجاست؟ جواب داد : زر مفت نزن. ادای آدمای دلشکسته رو هم درنیار! یادت رفت بعد از ظهر عین خرس قطبی خوابیدی؟ تو پو لو یم تو...
taranoom1392.blogfa.com
607261. ....ترنم عشق
با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا بر تصادف در جهنم افتادی خود شیطان تو را بهشت بازگرداند. ماه که همیشه پشت ابر نمیمونه. گاهی هم پشت دستای تو میمونه ، وقتی گریه میکنی . . . نوشته شده در یکشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۸۹ساعت 14:15 توسط مهسا. در دادگاه عشق قسمم قلبم بود، وكيلم دلم بود. و حضار جمعي از عاشقان و دلسوختگان. قاضي نامم را بلند خواند و گناهم را دوست داشتن. تو اعلام كرد پس محكوم شدم به تنهايي و مرگ. كنار چوبه ي دار از من خواستند تا آخرين خواسته ام را بگويم. و من گفتم به تو بگويند:دوستت دارم. نوشته شد...
taranoom143.blogfa.com
607262. چکامه
اس ام اس شب بخیر. اس ام اس های عاشقانه. تاريخ : چهارشنبه هفتم فروردین 1392 13:8 نویسنده : چکامه. پس بدون سوال کنارش باش. از آدما نپرسید " چرا " ناراحتن ! برای اشکهآ وبغض هآیشان ." دلیل " نخواهید! گریه هآی بی اراده . یک" دل پر" میخواهد . و یک "حس عجیب"! که نه " او" میتواند توضیح دهد. و نه " تو " میتوانی درک کنی . پس "بدون" سوال کنارش باش. تاريخ : شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1393 12:13 نویسنده : چکامه. ب ی حس م ک ردی نسبت ب ه تم ام ح س ه ای دنی ا. دیگر ت ب هم ندارم. داغ ه م نیستم. دیگر ب ه ی اد ت و ه م نیستم.
taranoom1900.blogfa.com
607263. ღ♥ღدختری از جنس بارانღ♥ღ
ღ ღدختری از جنس بارانღ ღ. و تو فقط گفتی برو به! مدت هاست که بی تابم. بی تاب بازگشت و کلام آخرت. به بسلامت بود یا به جهنم؟ به وب همتون سر میزنم. اگه اپیدین خبر بدین اما. این وبلاگ دیگه دیگه اپ نمیشه. بعضیاتون خیلی بی معرفتین . پریا و الهام خیلی بی معرفت شدین. اخه دلم برای بعضیاتون خیلی تنگ شده. پنجشنبه سوم مرداد 1392 13:6 ترنم. شنبه بیست و دوم تیر 1392 22:49 ترنم. از سازمان آمار مزاحم میشم . مادر سرشو پایین میندازه و سکوت میکنه ،. میشه خونه ما بمونه برای فردا؟ آخه شاید فردا از پسرم خبری برسه . . . رو که ا...
taranoom2.blogfa.com
607264. چشمک
از مرگ نمی ترسم من فقط نگرانم که در شلوغی آن دنیا،مادرم را پیدا نکنم . سرم را نه ظلم می تواند خم کند ،نه مرگ، نترس سرم فقط برای بوسیدن دستهای تو خم میشود مادرم *. مادر ، من هرگز بهشت را زیرپایت ندیدم زیر پای تو آرزو هایی بود که از آن گذشتی به خاطر من *. مادر،روسری ات را بردار تا ببینم بر شب موهایت چند زمستان برف نشسته است تا من به بهار رسیده ام! به جرم اینکه بهشت زیر پایشان بود، دنیا را برای خود جهنم کردند! به سلامتی مادر ها! مادر " نوشته میشود ولی " فرشته " خوانده میشود،. به سلامتی مادر ها! دست هایمان ه...
taranoom2013.blogfa.com
607265. من ترنم 55 کیلو هستم !!!
من ترنم 55 کیلو هستم! من دارم لاغر میشم میگی نه! نگاه کن .به همتون ثابت میکنم. ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٠ آذر ۱۳۸٩. عاشقتم خدا جون . به خاطر اینکه دوباره سالم و زنده ام.من تصادف کرده بودم .الان خونه مادر شوهرم هستم .اینترنت قطع بوده.الان دستم تو گچه .شوشو نمی زاره که بیام نت .تا ١ هفته دیگه میرم خونه خودمون.رزیم هم بر قراره .۵٠ % البته. نویسنده: ترنم 55 کیلویی. بازگشت .به زندگی .به رژیم.روز اول. سلام من اومدم ولی با یه عالمه خجالت و شرمندگی. اره یادتونه وزنم روی پله اول بود؟ الان شدم 96 کیلو 300 گرم .
taranoom55kl.persianblog.ir
607266. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranoom60kl.persianblog.ir
607267. ...حرفهایی که در دلم ماند...
حرفهایی که در دلم ماند. با سلام به همه دوستان;. امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد. ابزار پرش به بالای صفحه. ابزار سخنی از بهشت. دل نوشته های یه پسر اردیبهشتی. س تآر ﮧ ے سوختﮧ. دلم بد جور گرفته. من که خوب نیستم. موندم با خودم چند چندم. 2 به خودم باختم. خسته ام از روزگاری که باهام بد تا میکنه. سرت رو برنگردوندی ببینی داره دنیا سرم آوار میشه.جقدر این صحنه تاریک رفتن داره تو زندگیم تکرار میشه. حس خوبی ندارم اصلا این روزا. تاريخ : نويسنده : پرستو. نبض احساستو میگیرمو حالت خوش نیست. تاريخ : نويسنده : پرستو.
taranoom69.blogfa.com
607268. 404 - Blog not found
taranoom75.persianblog.ir
607269. تکنولوژی اطلاعات
ترجمه فارسی متن مقاله. ارزش اقتصادی کتابخانه عمومی برای مقیم محلی در کشور کره اندازه گیری شده است. یک ارزش اقتصادی اندازه گیری شده مدلی است که قادر است انواع گوناگونی از خدمات کتابخانه عمومی را که طراحی شده است با اتخاذ از روش اندازه گیری مشروط تخمین بزند. بهبود آگاهی از ارزش وجودی و اهمیت کتابخانه های عمومی که یکی از خدمات مهم عمومی است. پایه گذاری علم اصول برای اطمینان به کار فوری بوسیله استفاده و به کار بندی روش ها روندها و نتایج ارزیابی ها و متقاعد کردن ارزش استفاده موثر ارزیابی. To this end, the eco...
taranoom88.blogfa.com
607270. من از جنس آسمانم
من از جنس آسمانم. زندگیم قشنگ میشه وقتی بارون میاد. صداش تو تمام وجودم می پیچه. صداش پر از محبته. بارون یعنی خدا داره بهت لبخند میزنه. یعنی خدا داره بهت میگه:تو خاص ترین آفریده منی. بارون یعنی بدونی خدا صداتو شنیده.که داره اینجوری مهربون.و پر از لطف جوابتو میده. بارون یعنی تو تنها نیستی. بارون یعنی بسه نگاه کردن به زمین. چشماتو ببند .از ته دلت بخند. بلند بلند بگو: خدایآ عآ شقتم. بارون ناب ترین حسیه که یه دل میتونه داشته باشه. خدایا مرسی که بارون اومد. خدایا ممنونم که میتونم صداشو بشنوم. این صحنه در برابر...
taranoom90.blogfa.com
607271. مولاي اميد وانتظارم...باز آ
مولاي اميد وانتظارم.باز آ. اينجا مكان مقدسي است كه دلنوشته هاي لحظات مقدس بيتابيم را در آغوش ميكشد. راز هایی از ایت الله بهجت(ره). دعا برای سلامتی امام زمان (عج). پنج شنبه چه روز زیبایی. جملات زیبا در مورد اقا امام زمان (عج). آپلود فایل رایگان و دائمی. من از جنس آسمانم. راز هایی از ایت الله بهجت(ره). چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393 ] [ 11:5 ] [ فاطمه ]. چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393 ] [ 11:4 ] [ فاطمه ]. دعا برای سلامتی امام زمان (عج). دوشنبه دوم تیر 1393 ] [ 9:58 ] [ فاطمه ]. پنج شنبه چه روز زیبایی. خدای را، ...
taranoom92.blogfa.com
607272. نمی دانم های من ...
نمی دانم های من . عاشقم کن تا بیفتم عشق کشف اتفاق . قرار و مدار هایمان . بیا و قرار من باش. تا من مدارت شوم . چه قرار و مداری بهتر از ما ! نازنینم دلم در حسرت با تو بودن سخت آشفته است و دلتنگ . لختی درنگ . قرار نیس آرامش کنی؟ یکشنبه ۲۵ مرداد۱۳۹۴ 9:25 asenat. آلزایمر هم درمان دارد . خدای امروز سلام . باز هم فراموشم شد کریمیت را . گمان می کنم این بار نیز خواستی اکبر بودنت را به یادم بیاندازی . کریمی ات را شکر . می دانم که نه تنها امروز ، بلکه فردا ها و فردای فردا ها را نیز خواهی بود. خدایا فراموشت نخواهم ک...
taranoombaran.blogfa.com
607273. taranoombaran76
در انتظار شفافسازی وزارت ورزش. از روزی که علی پروین به عنوان مدیرعامل یا سرپرست باشگاه انتخاب شد تاکنون جلسه هیات مدیره پرسپولیس برگزار نشده و البته مشخص نیست اعضای این هیات کجا هستند و چه می کنند؟ نوشته شده در چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ساعت 11:13 توسط taranoombaran76. تصاویر شهری در میان ابرها. تصاویر شهری در میان ابرها در ادامه. نوشته شده در شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 21:24 توسط taranoombaran76. پرسودترین زنان و مردان بازیگر. نوشته شده در شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 21:23 توسط taranoombaran76.
taranoombaran76.blogfa.com
607274. بسته بندی - شرکت طنین ترنم البرز
شرکت طنین ترنم البرز. چاپ و نظارت فنی و تولید. طراحی و تولید انواع روبان و پاپیون. مقالات در باره صنعت چاپ و بسته بندی صنایع غذایی. لینک سایت های همکاری. تقویم نمایشگاه های صنایع, چاپ و بسته بندی. خلاقیت در بسته بندی. خلاقیت در بسته بندی. با ما هدایای خود را متفاوت کنید. شرکت طنین ترنم البرز. با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی ، چاپ و جعبه سازی و همچنین تنها شرکت تولید کننده جعبه های. طراحی ، چاپ ، ساخت و تولید جعبه های مدرن و هاردباکس. طراحی و تولید روبان ( با چاپ و بدون چاپ ). Design and SEO by.
taranoomco.com
607275. مطالب عاشقانه-عکس عاشقانه
هر کس که میگویدهیچ کس مرا دوست نداردمنظورش همان کسی است که برایش همه کس است! شنبه چهارم آبان 139218:54به قلم: tanaz. یکشنبه چهاردهم مهر 139216:7به قلم: tanaz. برچسبها: عکسهای عاشقانه و غمگین. یکشنبه چهاردهم مهر 139215:30به قلم: tanaz. چهارشنبه دهم مهر 139217:9به قلم: tanaz. شنبه دوم شهریور 139222:30به قلم: tanaz. شنبه دوم شهریور 139222:27به قلم: tanaz. شنبه دوم شهریور 139222:20به قلم: tanaz. شنبه دوم شهریور 139222:19به قلم: tanaz. شنبه دوم شهریور 139222:14به قلم: tanaz. عکسهای عاشقانه و غمگین.
taranoomeashk.blogfa.com
607276. •*♥☆ღஜ☆ღஜ*♥ دل نوشته های من •*♥☆ღஜ☆ღஜ
ღஜ ღஜ* دل نوشته های من * ღஜ ღஜ. به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد. به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد. دفتر قلب مرا واکن و نامی بنویس. سند عشق به امضا شدنش می ارزد. گرچه من تجربه ای از نرسیدن هایم. کوشش رود به دریا شدنش می ارزد. باز همان آتش سردی که هنوز. حتم دارد که به ا حیا شدنش می ارزد. با دو دست تو فرو ریختن دم به دمم. به همان لحظه برپا شدنش می ارزد. دل من در سبدی، عشق به نیل تو سپرد. نگهش دار، به موسی شدنش می ارزد. سالهاگر چه که در پیله بمان د غزلم. صبر این کرم به زیبا شدنش می ارزد. منی که از همه. حالامن...
taranoomeashk2.blogfa.com
607277. 404 - Blog not found
taranoomebahari.persianblog.ir
607278. •*†ترنم باران‡*•
taranoomebaran.blogfa.com
607279. ***تبسم شبنم***
علمي - فرهنگي - مذهبي. نشانه های ظهور حضرت مهدی (علیه السلام). من ميخوام خانم دكتر بشم. من از جنس اسمانم. بهشتي ساخته ام در جهنم دنيا. تازه ترين خبرهاي علم نجوم دنيا. عزيزترينم اين رو بدون اگه توتمام دنيا يه قلب باشه كه براي تو شب و روز بتپه. يه روز ميام دنبالت ودستتوميگرم مي برمت يه جاييكه دست هيچ كس بهت نرسه. لطفا براي مشاهده به ادامه مطلب مراجعه كنيد. پنجشنبه نهم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 18:59 ] [ هانيه ]. ببخشيد كه چند مدتي تو وبم مطلب جديدنذاشتم! ولي حالابادست پراومدم* *. البته تعريف ازخودنباشه) ا. لطفا براي...
taranoomebaran91.blogfa.com
607280. ★...ترنم باران...★
باران یعنی : نقطه چین . تا خدا . یکشنبه هفدهم شهریور ۱۳۹۲. حوصله هیچی نی هیچی. فقط خدا هیچی خراب نشه جون خودت. پنجشنبه یکم مرداد ۱۳۹۴. من الان درحال سحری درست کردنم اخراشه دیگه الان تموم میشه. هعی خدایا ببخش منو. چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴. رفتך مך گناہ نبود بہ خاطر تو بود همش گفتم اگہ بے تو خوشم تنها دروغمو ببخش. جمعه دوازدهم تیر ۱۳۹۴. ﯾﻪ ﻧ ﮕﺎ ﺑ ﻨﺪﺍ ﭘ ﺶ ﺳ ﺮ ﺕ . ﺑﻪ. ﻏﺮﻳﺒﻪ ﻫﺎ ﻓ ﺶ ﻧﺪﻩ . شنبه ششم تیر ۱۳۹۴. وایییییییییییییییییییییییییی این چه وضعشههههههههههه لعنتی تموم پستام رفتهههههه. دوشنبه یکم تیر ۱۳۹۴.
taranoomebaran92.blogfa.com
607281. ترنم باران
در بن بست ، راه به سوی آسمان هست فقط باید طریق پرواز آموخت. آدم ها تمام نمی شوند. آدم ها نیمه شب. با همه آنچه در پس ذهن تو برایت باقی ګذاشته اند. به تو هجوم می آورند . نوشته شده در سه شنبه سی ام تیر ۱۳۹۴ساعت 21:47 توسط الناز. دنیایی که انسان ناگزیر باشد برای اثبات ناچیزترین حقوق خویش ،. تا حد مرگ سرود بخواند ،. دنیای بسیار زشتی است. دنیایی وارونه است با مفاهیم وارونه . نوشته شده در دوشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 13:57 توسط الناز. گاهی آدم در بیست سالگی می میرد. ولی در هفتاد سالگی به خاک سپرده می شود .
taranoomebaran999.blogfa.com
607282. ابلیس کوچک
شبی دنبال معنایی برای تو می گشتم.تو بالاتر ز هر معنایی و من بیهوده می گشتم. تاريخ : یکشنبه بیست و ششم مرداد 1393 23:1 نویسنده : taranome eshgh. دنیا ارزش دل شکستن را ندارد . میرسد روزی ک هرگز در دسترس نخواهیم بود . خاک آنتن نمیدهد ک نمیدهد! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ؟ ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ ﻋﻤﯿﻖ ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ بودن را ﺑﭽﺶ ﺑﺒﯿﻦ ﻟﻤﺲ ﮐﻦ ﻭﺑﺎﺗﮏ ﺗﮏ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ لبخند بزن. میدونی یه رابطه از کجا خراب میشه؟ یکی دیگه آرومش کنه!
taranoomeeshgh.blogfa.com
607283. آموزش,کتاب,دانلود,مقاله,اخبار,بازاریابی
و گفتهاند چون از صف ین به کوفه بازگشت به شبامیان گذشت و آواز گریه زنان را بر کشتگان صفین شنود . حرب پسر شرحبیل شبامى که از مهتران مردم خود بود به سوى حضرتش آمد . امام فرمود : ] چنانکه مىشنوم زنان شما بر شما دست یافتهاند چرا آنان را از افغان باز نمىدارید؟ حرب پیاده به راه افتاد و امام سواره بود ، او را فرمود : ] بازگرد که پیاده رفتن چون تویى با چون من موجب فریفته شدن والى است و خوارى مؤمن . [نهج البلاغه]. آموزش,کتاب,دانلود,مقاله,اخبار,بازاریابی. خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی. جمعه 95 آذر 5 , ساعت 12:5 عصر.
taranoomeh1taraneh.parsiblog.com
607284. تشنه ام خورشید می خواهم
تشنه ام خورشید می خواهم. شعرهای که از ترس اسارت دوباره ذهنم به باد فراموشی میسپارمشان. هر چه هستی باش. نه جز اینم ارزویم نیست:هر چه هستی باش.اما باش. نوشته شده در دوشنبه ۱۶ آبان۱۳۹۰ساعت 22:8 توسط سروش. هرگز کسی این گونه فجیع به کشتن خود برنخاست که من به زندگی. و چشمانت راز آتش است. و عشقت پیروزی آدمیست. هنگامی که به جنگ تقدیر می شتابد. اندک جایی برای زیستن. اندک جایی برای مردن. که با هزار انگشت. پاکی آسمان را متهم می کند. کوه با نخستین سنگ ه آغاز می شود. و انسان با نخستین درد. در من زندانی ستم گری بود.
taranoometanhai.blogfa.com
607285. آقا به دادم می رسی؟!؟
آقا به دادم می رسی؟ این پست ثابت است. هميشه امام زمان (ع) را بايك فهرست بلند بالا پرازحاجات رنگ و وارنگ وكوچك وبزرگ صدا مي زنيم وبعد،سرگرم آرزوهاي دورو درازمان مي شويم.آن قدر اطراف خودمان راشلوغ كرده ايم كه صداي امام مهربانمان را نمي شنويم كه مي گويد. انا غيرمهملين لمراعاتكم ما شمارارها نكرده وفراموشتان مي كنيم. پس بياييم با دادن هديه اي به آقا دلش را شادكنيم. بخوان دعاي فرج را به شوق روز وصال مسافر دل ما نيت سفردارد. اين پست ثابت است،. لطفااگرنظر انتقاد وپیشنهاددارید درهمین قسمت ثبت کنید. اما وقتي به رو...
taranoomezoohur.blogfa.com
607286. مرواریـــــــــــــــــد هـــــــــا
من يه دختر چادريم. در آینده اے نزدیک . نگاهی به دور و برت بینداز . یک وقت هایی می شود که خودت را ،. تنها چادری کل خیابان می بینی ! لبخند بزن ، رو به آسمان کن و بگو :. ممنونم که بهم اجازه دادی بین همه ی این آدمای رنگ و وارنگ یه دونه باشم ! شک نداشته باش که این یک فرصت ویژه است تا برای او هم یکی یک دانه باشی . یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393 19:26 دبیرستان دخترانه شهید میرزاخانی. وقتی میپرسند : نمی پزید در این گرما؟ یک لبخند بزن و بگو :. سرگرم عشقبازی ک ه باشی. در اشتیاق خاکستر شدن ،. و بعد دقیق شو در چهرشان ،.
taranoomhejab.blogfa.com
607287. game_love
Tml PUBLIC "-/ W3C/ DTD XHTML 1.0 Strict/ EN" "http:/ www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd". حواس تنهایی ام را. پرت کرده امبگو کسی حرفی نزند. لحظه ای آرام بگیرم. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۴ساعت 20:24 توسط *&ترنم&*. شاید روزی درگذر ازکنارخاطراتمان. به توبگوم که چقدرنامردی. امروز که مهرسکوت را برلبانم بیشتردوست میدارم. قلب خالیم را با یک تو. تویی که نیستی اما . لحظه به لحظه آمدنت رامیشمارم. نوشته شده در پنجشنبه سوم بهمن ۱۳۹۲ساعت 20:0 توسط *&ترنم&*. در وجودم کسی هست! به وسعت تو . اخرش من م...
taranoomlove.blogfa.com
607288. ترنم امید برای جاودانگی
ترنم امید برای جاودانگی. ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۱ آبان ،۱۳٩۱ کلمات کلیدی:. شیشه ی پنجره را باران شست. از دل من اما. چه کسی نقش تو را خواهد شست؟ من درون قفس سرد اتاقم دلتنگ. می پرد مرغ نگاهم تا دور. پر مرغان نگاهم را شست. که در آن دولت خاموشیهاست. من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم. و ندایی که به من می گوید :. Rdquo;گر چه شب تاریک است. دل قوی دار ، سحر نزدیک است . برای اوکه میداند دیگر نمی آید. ای وای بر اسیری. کز یاد رفته باشد. در دام مانده باشد. آه از دمی که تنها. با داغ او چو لاله.
taranoomomeed.persianblog.ir
607289. ترنّم باران
کسب مقام چهارم این برد غرور افرین رو اول به مردم بعد به سعید عزیز تبریک میگم. نوشته شده در یک شنبه 8 تير 1398برچسب:. بسلامتی اونو یارش منو یادش. نوشته شده در پنج شنبه 29 خرداد 1398برچسب:. نوشته شده در پنج شنبه 29 خرداد 1393برچسب:. یکلام دوس دارم رو راست باشی. نوشته شده در پنج شنبه 29 خرداد 1393برچسب:. الان تو کدوم موقعیتی؟ نوشته شده در پنج شنبه 29 خرداد 1393برچسب:. یه جمله راجب این عکس بگو هر چی که دوس داری میتونی بگی فقط فوش بد ندید. نوشته شده در پنج شنبه 29 خرداد 1393برچسب:. متولد چه ماهی هستی؟ بارش قل...
taranoomt.lxb.ir
607290. taranoOom ❤ ♫ ❀ ♫ ❤ tanhayi
طنز سرگرم کننده عاشقونه اموزنده جمله های زیبا ای بابا همه چی دیه. پسری از جنس خاک. دنیای بی انتهای من. در گذری از شب های بارانی. هیچی نگو.فقط برو. فقط لی مین هو. בنیا ے בפ ترآنﮧ ے مט. بال یک فرشته ی کوچولو :). ܓܨهم ےט گפشﮧ ک نآرا ܓܨ. ببین چی ب سرم اومد. اگر میشود دستم را بگیر! دل خستگي هاي من. ف ق ط خ ودم و خ ودت? تنهايي تو مال من از من منم مال تو. اون که دنیام بود رفت. گر عشق نباشد به چه کار آید دل. دنیای این روزای من. کد آهنگ برای وبلاگ. زیباترین شعر های عاشقانه. قربون اون فکر خرابت؟ در نمایشنامه نویسی...
taranoomtanhayi.blogfa.com