galeriemoderna.cz
Jindřich Wielgus - Ležící dívka
http://www.galeriemoderna.cz/cz/paint.php?paint=303&collection=59
Jindřich Wielgus - Ležící dívka. Socha, bronz, rok 1951, reprodukováno v monografii Luboše Hlaváčka strana 60, vydalo nakladatelství ODEON v roce 1978, rozměr 35 x 15 cm. C) 2006-2014 galerie MODERNA.
galeriemoderna.cz
galerie MODERNA, prodej uměleckých děl
http://www.galeriemoderna.cz/cz/collection.php
Eberl František Zdeněk (1887 - 1962). Hejna Václav (1914 - 1985). Kars (Karpeles) Jiří (Georges) (1880-1945). Kubín (Coubine) Otakar (1883-1969). Matal Bohumír (1922 - 1988). Neprakta Jiří Winter (1924-2011). Plíšková Naděžda (1934 - 1999). Slavíček Antonín Václav (1895-1938). Stefan Bedřich (1896 - 1982). Stretti Zamponi Jaromír (1882-1959). Sychra Vladimír (1903 - 1963). Toyen Čermínová Marie (1902-1980). Váchal Josef (1884 - 1969). Vašíček Vladimír (1919 - 2003). Vondrouš Jan C. (1884-1970).
galeriemoderna.cz
Kontaktní spojení na galerii MODERNA
http://www.galeriemoderna.cz/cz/kontakt.php
Chystáte se investovat do umění? Hledáte prodejce pro známé výtvarníky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených adresách. Mníšek pod Brdy, Rymaně 677. Masarykovo nábřeží 24, Praha 1. C) 2006-2014 galerie MODERNA.
galeriemoderna.cz
Profil a služby galerie MODERNA
http://www.galeriemoderna.cz/cz/profil.php
Náš internetový obchod se zabývá nákupem, prodejem a vystavováním výtvarných děl, zaměřených na českou a světovou modernu 20. a 21. století. Každá nabízená položka má detailní a přehledný popis pro jednodušší orientaci v celkové nabídce. Věříme, že vás naše pravidelně aktualizovaná nabídka zaujme. Na stránkách Galerie Moderna se budete setkávat pouze s ověřenými originály českých a světových umělců. Galerie Moderna ručí za pravost nabízených položek. Stanovenou cenu je možno uhradit. Provozovatel neodpov...
galeriemoderna.cz
Otto Gutfreund - Ženský akt s rukama za hlavou
http://www.galeriemoderna.cz/cz/paint.php?paint=680&collection=78
Otto Gutfreund - Ženský akt s rukama za hlavou. Socha, bronz, rok 1927, značeno monogramem, soupis NG Praha, strana 276, č. 372, rozměr v. 44 cm. C) 2006-2014 galerie MODERNA.
galeriemoderna.cz
http://www.galeriemoderna.cz/cz/vystavy.php
DOVOLUJEME SI VÁS POZVAT NA TŘETÍ AUKCI S UKONČENÍM 15-17.2.2016, AUKCE BYLA ZAHÁJENA, PRO ÚČAST JE NUTNÉ SE REGISTROVAT www.galeriemoderna.cz. DOVOLUJEME SI VÁS POZVAT NA ČTVRTOU AUKCI S UKONČENÍM 11-13.4.2016, AUKCE BUDE ZAHÁJENA 4.3.2016, PRO ÚČAST JE NUTNÉ SE REGISTROVAT www.galeriemoderna.cz. Výstava zima - jaro. GALERIE MODERNA Vás srdečně zve na výstavu VINCENC VINGLER - PROČ MLUVIT S OPICEMI. Výstava se koná na Masarykově nábřeží 24, Praha 1, od 12.5. do 12.6.2016, PO-NE 10-12...GALERIE MODERNA V...
SOCIAL ENGAGEMENT