kkdona.dd.mk kkdona.dd.mk

kkdona.dd.mk

Коњички клуб ДОНА

Коњички клуб ДОНА, Радишани, Скопје. Konjicki klub DONA, Radisani, Skopje.

http://kkdona.dd.mk/

TRAFFIC RANK FOR KKDONA.DD.MK

TODAY'S RATING

> 1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

March

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Wednesday

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.6 out of 5 with 14 reviews
5 star
9
4 star
5
3 star
0
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of kkdona.dd.mk

AVERAGE USER RATING

Write a Review

CONTACTS AT KKDONA.DD.MK

Create Account

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

SCREENSHOTS
Preview of kkdona.dd.mk Tablet Preview of kkdona.dd.mk Mobile Preview of kkdona.dd.mk
FAVICONS
  • kkdona.dd.mk

    16x16

LOAD TIME

0.8 seconds

PAGE TITLE
Коњички клуб ДОНА | kkdona.dd.mk contacts
<META>
DESCRIPTION
Коњички клуб ДОНА, Радишани, Скопје. Konjicki klub DONA, Radisani, Skopje.
<META>
KEYWORDS
11 dona
12 radisani
13 skopje
14 makedonija
15
16 coupons
17 reviews
18 scam
19 fraud
20 hoax
CONTENT
КК Дона поседува терени сооветно опремени за практицирање на активностите спортско јавање, дресура како и засебен терен за школско јавање и објекит изградени по највисоки норми и стандарди за одгледување на висококвалитетни коњи. Клубот нуди можност за пансион, односно сместување, грижа и тренинг на коњи на приватни лица во рамките на постоечките ергела во Радишани.
INTERNAL LINKS
OTHER SITES
SERVER
Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips DAV/2 mod_bwlimited/1.4
POWERED BY
PHP/5.4.42
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Коњички клуб ДОНА

https://kkdona.dd.mk

Коњички клуб ДОНА, Радишани, Скопје. Konjicki klub DONA, Radisani, Skopje.

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

0