aulona.de aulona.de

aulona.de

Aulona.de Tv Shqip Live, Shqip TV RTK KTV RTV 21 Alsat M Top Channel TV Klan

Aulona.de Tv Shqip Live Drejtperdrejt Radio Shqip Live Tv Shqip Live RTK RTV 21 KTV Top Channel ALsat M mund te shikon edhe ne iPhone , iPad dhe Android Radiot ne telefon mobil Tablet internet online

http://www.aulona.de/

TRAFFIC RANK FOR AULONA.DE

TODAY'S RATING

> 1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

August

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Monday

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.0 out of 5 with 13 reviews
5 star
7
4 star
3
3 star
1
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of aulona.de

AVERAGE USER RATING

Write a Review

CONTACTS AT AULONA.DE

Create Account

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

SCREENSHOTS
Preview of aulona.de Tablet Preview of aulona.de Mobile Preview of aulona.de
FAVICONS
  • aulona.de

    32x32

  • aulona.de

    16x16

LOAD TIME

0.6 seconds

PAGE TITLE
| Aulona.de | Tv Shqip Live, Shqip TV RTK KTV RTV 21 Alsat M Top Channel TV Klan | aulona.de contacts
<META>
DESCRIPTION
Aulona.de Tv Shqip Live Drejtperdrejt Radio Shqip Live Tv Shqip Live RTK RTV 21 KTV Top Channel ALsat M mund te shikon edhe ne iPhone , iPad dhe Android Radiot ne telefon mobil Tablet internet online
<META>
KEYWORDS
11 rtv21
12 ktv
13 syrivizion
14 kohavision
15 vizionplus
16 vizioni
17 syri
18 vizion
19 vision
20 tring
CONTENT
Vlora n lashtsi quhej Aulona. Ajo permendt nga shume udhtare dhe kronikane t huaj si nj nga qytetet Skele kryesore te Ilirise se Jugut, q lulezoi pas renies se Apollonise dhe Orikut. N shek. VI e.s. Dhe vazhdimisht gjat mesjets, Aulona prmendet n listen e qyteteve bregtetare si Port i Rendsishem, me Detari t zhvilluar. Natyrisht q kemi dshmi arkeologjike pr ekzistencn e hershme t Vlors, t paktn q nga shek.V dhe jan nga qndra e sotme e Vlors. WwwAulona.de Design Aulona.de Beni.
KEYWORDS ON
PAGE
afrim osaj
INTERNAL LINKS
OTHER SITES
SERVER
Apache
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Aulona.de Tv Shqip Live, Shqip TV RTK KTV RTV 21 Alsat M Top Channel TV Klan

https://aulona.de

Aulona.de Tv Shqip Live Drejtperdrejt Radio Shqip Live Tv Shqip Live RTK RTV 21 KTV Top Channel ALsat M mund te shikon edhe ne iPhone , iPad dhe Android Radiot ne telefon mobil Tablet internet online

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

6